Karta Podarunkowa Galerii Bronowice – wybierz zawsze trafiony prezent!

​Czy kupowanie prezentów jest zadaniem łatwym? Niestety, zazwyczaj nie. Jeżeli dodatkowo bardzo zależny nam na tym, by prezent był naprawdę trafiony, to przed nami prawdziwe wyzwanie. W końcu nie dość, że trzeba idealnie trafić w gusta danej osoby, to jednocześnie wybrać coś faktycznie potrzebnego oraz coś, czego jeszcze ona nie posiada. Dlatego właśnie tak dużą popularnością cieszą się u nas w kraju karty podarunkowe!

Co jest ich największym plusem? Fakt, że to w praktyce zawsze trafiony prezent. Dana osoba w dowolnym czasie wybierze się do danego sklepu i zakupi to, czego potrzebuje. Często jednak musimy decydować się właśnie na kartę danej sieci czy danego punktu, co jednak w jakiś sposób ogranicza osobę obdarowaną. Idealną opcją dla osób z Krakowa i okolic będzie jednak Karta Podarunkowa Galerii Bronowice. W jej przypadku możemy wykorzystać otrzymaną na niej kwotę w niemal dowolnym sklepie na terenie Galerii, dzięki czemu wybór rzeczy, z których możemy wybierać, jest niemal nieograniczony.

Kiedy idealnym wyborem będzie karta podarunkowa?

Zbliżają się święta, stąd kupować będziemy naprawdę wiele prezentów dla naszych bliskich. Karta podarunkowa idealnie sprawdza się w sytuacji, w której mamy w planach kupić coś osobie, w której gusta nie potrafimy trafić – możemy wiedzieć to na podstawie doświadczeń z lat poprzednich, możemy jednak po prostu kogoś nie znać. Sytuacja taka będzie miała miejsce, jeżeli jest to np. nowy partner kogoś z naszych bliskich.

Jeszcze większe problemy pojawiają się w firmach. Jeżeli pracodawcy decydują się na prezenty dla swoich pracowników, często poszukują czegoś prostego i sprawdzonego. Oczywiście mogą pokusić się np. o butelkę dobrego, takiego samego alkoholu dla wszystkich, ale na pewno będzie z niej naprawdę zadowolona tylko część załogi. W przypadku wybrania karty podarunkowej każdy kupi sobie to, czego potrzebuje, w efekcie końcowym prezent zawsze będzie trafiony, a na tym zależny nam najbardziej. W innym przypadku tak naprawdę wyrzucimy pieniądze w błoto, a tego nikt z nas nie chce.

Idealne rozwiązanie na parapetówki!

Karta podarunkowa jest również idealną opcją na takie wydarzenia jak parapetówki. Wspólna składka sprawia, że przekazujemy najczęściej sporą kwotę, najważniejsze jest jednak to, że osoby obdarowane mogą same kupić to, czego potrzebują – a chociaż w nowym mieszkaniu potrzeby na pewno nie są małe, to jednak tylko oni wiedzą, co faktycznie powinno zostać zakupione w pierwszej kolejności. I właśnie na to będą mogli przeznaczyć kwotę przekazaną im na karcie podarunkowej.

Czym wyróżnia się Karta Podarunkowa Galerii Bronowice?

Przede wszystkim, jest to prezent naprawdę elegancki. Karta od strony wizualnej prezentuje się perfekcyjnie, co jest naprawdę ważne, gdy komuś ją wręczamy.

Dla wielu ważny będzie okres, przez jaki środki można wydawać, a jest on naprawdę długi, bowiem mamy na to aż 12 miesięcy!

Kartę można kupić na dwa sposoby. Pierwszym jest wizyta w Galerii Borowice oraz odwiedzenie Punktu Informacyjnego. Tam kartę w wygodny i szybki sposób możemy doładować kwotą od 30 zł do aż 4 0000 zł! Widać więc, że karta może być zarówno prezentem symbolicznym, jak i naprawdę okazałym, na który składało się nawet wiele osób.

Kartę możemy również zakupić wygodnie na stornie internetowej https://galeriabronowice.flex-e-card.pl. W tym przypadku kwota, na jaką możemy ją doładować, waha się od 30 zł do 1 000 zł. Możemy ją wygodnie opłacić przelewem, będzie ona również aktywna w ciągu już 30 minut! Jak widać, karta będzie również idealnym rozwiązaniem, jeżeli szukamy czegoś na ostatnią chwilę.

Pamiętajmy również o tym, że karta sama w sobie jest bezpłatna – płacimy tylko za kwotę, którą ją doładowujemy.

Jak sprawdzić środku na Karcie Podarunkowej?

Opcji jest naprawdę wiele, stąd każdy znajdzie taki, który będzie idealnie dopasowany do jego oczekiwań. Można to zrobić w Galerii Bronowice, na stronie Galerii, na stronie https://galeriabronowice.flex-e-card.pl czy pod numerem telefonu +48 22 490 6923. Jeżeli tylko chcemy, skanując kod QR na karcie również poznamy kwotę, która nam jeszcze pozostała.

Karta podarunkowa – najbardziej praktyczne rozwiązanie na prezent!

Zdecydowanie zachęcamy do zakupu karty swoim bliskim. Dzięki temu będziemy pewni, że nasz prezent nie wyląduje nieużywany w szafie a wręcz przeciwnie, wywoła niekwestionowany uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Wszystkich nieprzekonanych zachęcamy na postawieniu się na miejscu osoby, którą chcemy obdarować – czy bardziej bylibyśmy zadowoleni z Kart Podarunkowej, która możemy wykorzystać niemal w każdym sklepie i lokalu na terenie olbrzymiej galerii, czy z prezentu nietrafionego, chociaż widać, że ktoś chciał dobrze i się starał? Naszym zdaniem karty podarunkowe staną się w szybkim czasie coraz popularniejsze, bowiem coraz większa liczba osób docenia ich praktyczność. Jeżeli chcemy kupić prezent trafiony, nie ma lepszej opcji, niż właśnie taka karta!

Autor