Galeria Bronowice – sklepy, usługi i udogodnienia, które Cię zaskoczą!

Chyba niezależnie od miasta, wybór galerii handlowych jest obecnie olbrzymi – a jeśli tak nie jest, to na pewno coraz szybciej zbliżamy się do takiego właśnie stanu. Mieszkańcy Krakowa zazwyczaj zgodnie twierdzą, że centrów handlowych jest tutaj naprawdę wiele – jak więc wybrać to, które powinniśmy odwiedzać? W końcu dla wielu osób decydowanie się zawsze na jedno centrum handlowe to po prostu wielka wygoda – potrafią się w nim łatwo odnaleźć, do tego szybko dokładnie poznajemy jego szczegółową ofertę a rozkład znajdującego się w nim marketu nie jest już taki obcy. Naszym zdaniem znakomitym wyborem może okazać się właśnie Galeria Bronowice.

Dla wielu klientów podstawą jest duży wybór sklepów, które oferuje dane centrum handlowe. Pod tym względem Galerii Bronowice nic nie możemy zarzucić – oferuje ona swoim klientom ponad 100 sklepów, sprzedających od elektroniki, przez modę, na sprzęcie sportowym kończąc. Oczywiście trudno byłoby nam opisać tutaj wszystkie sklepy, dlatego, jeżeli chcecie poznać konkretnie ich listę i ofertę, można zapoznać się z nią pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy – gwarantujemy, że znajdą się tutaj miejsca nawet dla najbardziej wymagających klientów!

Warto również wspomnieć o Auchan – jest to miejsca, gdzie kupić możemy niemal wszystko. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy chcemy kupić wiele, lecz nie chcemy jednak przemierzać wiele sklepów. Jeżeli planujemy nawet bardzo duże, rodzinne zakupy – w tym jednym sklepie uda nam się je sprawnie przeprowadzić!

Same sklepy nie są jednak jedynym kluczem do sukcesu – w końcu klienci galerii handlowych często liczą również na dodatkowe usługi, z których mogą oni wygodnie skorzystać przy okazji zakupów. Tych tutaj również nie brakuje. Oczywiście do naszej dyspozycji oddane są placówki banków, punkty obsługi klienta najpopularniejszych sieci komórkowych, biura podróży czy nawet punkt usług krawieckich. Pełną listę oferowanych usług można znaleźć pod adresem https://galeriabronowice.pl/uslugi.

Na pewno jednak warto podkreślić, że część oferowanych usług nie zależy do typowych – darmowe biuro coworkingowe, gdzie można pracować lub się uczyć czy Punkt Obsługi Mieszkańca Miasta Krakowa, gdzie również w sobotę, do godziny 18:00, możemy się zameldować, rejestrować pojazdy czy nawet zakładać działalność gospodarczą – to nie są standardowe usługi, które oferuje każde centrum handlowe w Krakowie.

Galeria Bronowice oferują również naprawdę wiele, jeżeli mowa o rozrywce. W końcu z wielu opcji możemy wygodnie skorzystać znów przy okazji zakupów, co będzie dla nas nie tylko po prostu wygodne, ale stanie się również ogromną oszczędnością czasu. Na gości czeka m.in. Kino Mikro – kameralne kino, gdzie możemy trafić również na artystyczne kino off-owe, Kreatywna Planeta – idealne miejsce do zabawy dla najmłodszych, nie zabrakło również czytelni, strefy relaksu czy nawet toru gokartowego, który znajduje się na dachu Galerii! Jest więc w czym wybierać i na pewno klienci nie będą narzekać na nudę. Oczywiście wszystkie opcje rozrywkowe zostały dokładnie opisane na stronie Galerii, pod adresem https://galeriabronowice.pl/rozrywka.

Kolejnym istotnym aspektem są oczywiście promocje – to one często przyciągają wielu klientów, i to nie tylko w okresie największych wyprzedaży. W przypadku Galerii Bronowice na obniżki cen możemy liczyć przez cały rok, chociaż nie zawsze są one tak spektakularne, jak w okresie wyprzedaży, gdy bardzo często osiągają one ulubione przez klientów -70%. Przed wybraniem się do Galerii, zawsze warto sprawdzić, gdzie w danym okresie zapłacimy mniej, niż normalnie – aktualna lista promocji i wyprzedaży zawsze dostępna jest na stronie Galerii, pod adresem https://galeriabronowice.pl/promocje.

Gdy otaczają nas sklepy, promocje czy punkty rozrywkowe, nie możemy w tym wszystkim zapomnieć również po prostu o bardzo licznych udogodnieniach dla wielu klientów – chociaż często wydaje się, że są to małe detale, to one odpowiadają za komfort naszych zakupów. Pełną listę udogodnień, która oferowana jest na terenie Galerii Bronowice, znajdziemy pod adresem https://galeriabronowice.pl/galeria/udogodnienia-dla-klientow. Jedno jest pewne – jest ich naprawdę dużo!

Trzeba podkreślić zwłaszcza te dla rodziców oraz kobiet w ciąży – specjalne miejsca parkingowe, możliwość wypożyczania wózków, pokoje rodzinne (można w nich w komfortowych warunkach przewinąć czy nakarmić dziecko) czy w końcu specjalne siedziska dla dzieci w toaletach, dzięki którym rodzice, którzy wybrali się na samotne zakupy ze swoją pociechą, mogą spokojnie skorzystać z toalety, nie bojąc się o malucha – to właśnie te detale, małe rzeczy, które zmieniają naprawdę wiele.

Widać więc, że Galeria Bronowice faktycznie jest przystosowana do wymagań nawet bardzo wymagających klientów. Oferta, udogodnienia, miejsca odpoczynku i rozrywki – wszystko to sprawia, że Galeria staje się nie tylko znakomitym miejscem na zakupy, ale również takim, w którym warto spędzać czas. Nic więc dziwnego, że decyduje się na to tak wielu mieszkańców Krakowa oraz okolicznych miejscowości!

Autor